ВОДОCПАД - ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ CHROME

CR 025.00 Освіжіть Ваші сили, наповнивши ванну за допомогою змішувача водоспад. Оригінальне поєднання практичних і естетичних функцій створює від водоспаду на ванні винятковий ефект. Увімкнувши змішувач водоспад, у Вас є можливість спостерігати, як освіжаючий водяний струмінь зливається з досконалою красою металевої арматури, і вода поступово наповнюється живильною енергією.

Освіжіть Ваші сили, наповнивши ванну за допомогою змішувача водоспаду. Оригінальне поєднання практичних і естетичних функцій створює від водоспаду на ванні винятковий ефект. Включивши змішувач водоспад, у Вас є можливість спостерігати, як освіжаючий водяний струмінь зливається з досконалою красою металевої арматури, і вода поступово наповнюється живильною енергією. Візуальне і слухове сприйняття при заповненні ванни водоспадом викличе у Вас лише приємні і незабутні враження.

Особливості:
картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
виконання: з лійкою. Змішувачі для ванни встановлюються на ванну з достатньою шириною і прямизною верхнього борту - на 3,4 або 5 отворів.
гарантія на змішувачі: 5 років
підходить для ванн: Gentiana, NewDay, Rosa, Rosa II, Rosa 95, LoveStory, Asymmetric, BathGallery

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі Chrome комбінувати з іншими виробами концепції Chrome та аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.
Змішувачі
Вид змішувача Дві ручки
Гарантія 5 років
Горловина В комплект не входить
К-сть отворів Чотири
Керування потоком Ручний
Колір хром
Колекція Chrome
Країна виробник Чехія
Призначення для ванни
Спосіб монтажу Врізається в борт ванни

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Змішувач для ванни водоспад Ravak Сhrome CR 025.00 (X070073)

  • Виробник: Ravak
  • Код товару: 5159-24
  • Наявність: В наявності
  • 8.469 грн